klíč k vaší zahradě

Široká nabídka rostlin do vaší zahrady

Zahradní centrum

Přijďte načerpat inspiraci a nakoupit rostlinný materiál do vaší zahrady v příjemném prostředí našeho zahradního centra.

Na ploše prodejního centra nabízíme široký sortiment opadavých i stálezelených listnatých dřevin, jehličnatých dřevin, skalničky, trvalky, okrasné trávy, vodní a bahenní rostliny.

Od brzského jara až do podzimu, pro celoroční výsadbu, ale vždy i něco nového, typického pro dané období.

Zahrada může být po celý rok vaše odpočinková zona v níž načerpáte energii na druhý den.

Co u nás nakoupíte

Jehličnaté dřeviny

V nabízeném sortimentu naleznete borovice, cedry, cypřiše, jalovce, jedle, smrky, thuje, tisy , soliterní jehličnany, miniatury, ale i čarověníky které se stanou šperkem každé zahrady.

Listnaté dřeviny

Nabízená  kategorie obsahuje  soliterní alejové stromy, které dělají vaši zahradu jedinečnou. Velkou pozornost naše školka věnuje opadavým a neopadavým listnatým dřevinám jako je bobkovišeň, kalina, kdoulovec, magnolie, muchovník, pustoryl, růže, svída, tavola, vajgélie, zlatice.

Ovocné dřeviny

V nabízeném sortimentu naleznete drobné ovoce angešt, rybíz, maliník, sadbu jahod, kanadské borůvky, vinnou révu, ale i speciality jako je fikovník a moruše

Živé ploty

Do živých plotů se hodí velké množství rostlin. Hlavní roli hrají podmínky na konkrétním stanovišti, pak teprve vaše nároky na rostliny. Živé ploty mohou být stálezelené, opadavé, tvarované nebo volně rostoucí, kvetoucí. Příklady základních druhů rostlin vhodných na živé ploty jsou thuje, tisy, habry, bobkovišně, hlohyně, ptačí zob, buxus.

Trvalky a skalničky

Široký sortiment trvalek vám nabízí spoustu možností, jak zkrášlit Vaši zahradu. U nás najdete trvalky do každého záhonu, skalničky, pokryvné trvalky, trvalky okrasné listem, ale i soliterní trvalky, které vám budou dělat radost celý rok.

Okrasné trávy

Okrasné traviny

Nabízíme široky sortiment okrasných trav do malých i větších záhonů. Svou elegancí, lehkou texturou a květem vás obohatí po celý rok.

Doplňkový sortiment

Nabízíme ratanové květináče, hnojiva, substráty, bambusy a kůly na kotvení stromů a keřů